ASPERA technology s. r. o.
Zakázková kovovýroba

Vyplňte formulář a společně realizujme váš projekt!

Nezávazně nás kontaktujte a společně najdeme ideální řešení.

Vyplněním následujícího formuláře nám sdělte více informací o vašich potřebách, požadavcích nebo přáních.

  Kontaktní formulář

  V roce 2013 při otevření nového skladového a výrobního areálu firmy ASPERA spol. s r.o. zároveň vzniklo výrobní středisko ASPERA technology. Toto výrobní středisko se zabývá především kovovýrobou, práškovým (komaxitovým) lakováním a hlavní pracovní náplní je zpracování plechu. Zde se jedná o pálení vláknovým laserem, vysekávání (možné jsou prolisy i tvářené závity), ohraňování, ohýbání plechu, svařování kovů metodou MAG i TIG, bodové svařování a montáž včetně balení. Zpracováváme ocelové materiály vč. nerezu i hliníkové plechy. Vláknový laser umožňuje také řezání barevných kovů.

  Veškeré výrobky dodáváme včetně materiálu, je však možná spolupráce také z dodaného materiálu zákazníkem. Naprostou samozřejmostí je dodání produktů v požadované povrchové úpravě dle přání zákazníka, včetně měrových protokolů. Vedle této zmíněné činnosti ještě zajišťujeme výrobu vlastních produktů.

  Od roku 2016 připravujeme vlastní produktovou řadu kovového mobiliáře. V současnosti naše portfolio obsahuje několik typů kuřáckých stolů s integrovaným popelníkem, zajímavé a funkční celokovové odpadkové koše, venkovní kovové lavičky a v neposlední řadě květináče.

  Nabízíme i vlastní produkty řady Industrial jako jsou stojany pro Big Bag vaky, výklopné a manipulační kontejnery, ochranné rohy, kryty pro hasící přístroje aj.

  Výroba rozvaděčů – vyrábíme i skříně pro elektroměrové rozváděče řady REV.

  V případě Vašeho zájmu lze tuto poptávku projednat osobně, ať již v místě zákazníka nebo v sídle společnosti ASPERA technology. Samozřejmostí je i možná spolupráce při návrhu a vývoji výrobku, případně při optimalizaci stávajícího výrobku s cílem zlepšit jeho užitné vlastnosti, zvýšit kvalitu výrobku, nebo snížit jeho výrobní cenu, tzv. reengineeringu.

  Díky naší poloze v jižních Čechách jsme vhodným partnerem pro české i zahraniční (zejména německé a rakouské) společnosti působící zejména v oblasti strojírenství a elektronického průmyslu, ať už se jedná o výrobní podniky nebo konečné zákazníky.

  Proč spolupracovat s ASPERA technology?

  Vysoká kvalita zpracování

  Na prvním místě je pro nás důraz na kvalitu, díky tomu jsme schopni splňovat vysoká očekávání našich zákazníků.

  Flexibilní dodávky

  Disponujeme vlastním centrálním skladem, díky kterému je vyzvednutí připravených dodávek pohodlné a flexibilní.

  Produkty z katalogu i na míru

  Realizujeme výrobu na míru i dodávky finálních výrobků.

   

  Knowhow

  V našem výrobním závodě používáme nejmodernější technologické vybavení.

   

  Vyplňte formulář a společně realizujme váš projekt!

  Nezávazně nás kontaktujte a společně najdeme ideální řešení.

  Vyplněním následujícího formuláře nám sdělte více informací o vašich potřebách, požadavcích nebo přáních.

   Kontaktní formulář