Pojďte pracovat do ASPERA technology

Spolehlivý zaměstnavatel s dlouholetou tradicí.

Obsluha CNC vysekávacího lisu, laseru

od 25 000 Kč měsíčně po zapracování
+ měsíční bonus až do výše 20% mzdy pro mimořádný výkon (udělováno mistrem)

Vhodné i pro absolventy a šikovné lidi s chutí naučit se něco nového. Na tuto pozici Tě zaškolíme a dostaneš příležitost pracovat v moderním čistém prostředí, mladém kolektivu a v perspektivním strojařském odvětví.

Chceš? Máš na to? NASTUP!

Náplň práce

  • Obsluha CNC vysekávacího stroje
  • Odpovědnost za kvalitu výroby

Nabízíme

  • Možnost osobního rozvoje
  • Zajímavé finanční ohodnocení provázané na pracovní výsledky
  • Práce v moderním čistém prostředí a mladém kolektivu
  • Firemní benefity
  • 20 dní dovolené a až 6 dní věrnostního volna
  • Parkování před areálem společnosti
  • Práci HPP ve vícesměnném provozu
  • Možnost změny doby zaměstnání na dobu neurčitou
  • Odborné vzdělání v oboru, zaškolení na nabízenou pozici
  • Závodní jídelna v areálu firmy
  • Příspěvek na stravování

Požadujeme

  • Samostatná práce s technickou dokumentací
  • Chuť pracovat a učit se
  • Důslednost, pečlivost
  • Směnný režim

Kontaktní formulář

Další volné pozice

Samostatná účetní

Pořizování a účtování faktur na vstupu tuzemsko i zahraničí, bankovní příkazy, výpisy, práce s otevřenými položkami, zápočty, kontrola účtování, intrastat, ekokom, DPH, silniční daň, statistické výkazy. Kontrola účtování skladů a rozpracovanosti, evidence majetku.

Více informací

Vedoucí výroby

Vedoucí výroby má k ruce oddělení plánování a koordinátorku výroby. Společně jako tým zajišťují operativní plánování výroby, tok zakázek a plynulou produkci. Ve svém týmu má mistry jednotlivých výrobních oddělení a zastřešuje výrobu. Reportuje přímo řediteli.

Konstruktér

Tvorba výkresové dokumentace (zakázková kovovýroba). Příprava materiálových rozpisů. Provádění technických výpočtů, analýzy navrhovaných řešení pomocí výpočetní techniky. Vypracovávání materiálových rozpisek pro výrobu.

Technolog

Technolog výroby určuje technologické postupy a zajišťuje přípravu výroby. Určuje, zkouší a případně i vyvíjí nové technologické postupy. Zajišťuje technologickou přípravu, technologické změny v pracovních postupech.

Brusič

Manuální broušení oceli, hliníku, nerezové oceli, odpovědnost za kvalitu broušení, finální broušení výrobků. Odpovědnost za kvalitu broušení. Odpovědnost za kvalitu výroby.

Svářeč MIG

Manuální svařování oceli, hliníku a nerezové oceli. Odpovědnost za kvalitu sváření. Odpovědnost za rozměry svařených výrobků. Odpovědnost za kvalitu výroby.

Svářeč MIG + TIG

Profesionalita

Naším cílem je vyrábět produkty té nejvyšší kvality.

Knowhow

Kvalita