Od roku 2016 jsme uvedli na trh vlastní produktovou řadu kovového mobiliáře. V současnosti naše portfolio obsahuje několik typů kuřáckých stolů s integrovaným popelníkem, zajímavé a funkční celokovové odpadkové koše, venkovní kovové lavičky a v neposlední řadě květináče. 

Další produktová řada, na kterou se Aspera technology zaměřuje, jsou Industrial výrobky. Tyto výrobky jsou výborným pomocníkem do každého výrobního prostoru. Nabízíme stojany na Big-bag vaky, manipulační kontejner, manipulační vozíky, výklopné kontejnery i celou řadu ochranných rohů. Zkušenosti máme i s opláštěním budov a nabízíme konstrukční podporu při vývoji krytování strojů a vlastní know-how při zakázkové výrobě. Vytvoříme model, připravíme dokumentaci v souladu s technickými možnostmi našich strojů a následně vyrábíme.

Vyrábíme také řadu svítidel: Alfa, Beta, Gama, Delta a Epsilon, Sigma. Interiérová svítidla jsou určená pro přisazenou montáž na strop, na zeď nebo zavěřenou montáž pro osvětlení chodeb, kanceláří a prostorů.

Nabízíme také oceloplechové elektroměrové rozváděče řady REV sloužící k osazení jedno a třífázových elektroměrů s hlavním 16A/B a jednofázovým jističem 2A pro spínání HDO a jsou určeny pro zazdění do venkovních pilířů a pevné zdi. Vyznačují se odolnou povrchovou úpravou, kvalitním zpracováním a snadnou a rychlou montáží.

Vysoká kvalita zpracování

Naším cílem je vyrábět produkty té nejvyšší kvality.

Profesionalita

Naším cílem je vyrábět produkty té nejvyšší kvality.

Knowhow

Naším cílem je vyrábět produkty té nejvyšší kvality.