SVAŘOVNA

Dejte nám vědět, jak vám můžeme pomoci

Robotické pracoviště Yaskawa

Šestiosý robot AR2010 je díky své vysoké přesnosti dráhy optimálním robotem zejména pro vysoké nároky aplikací svařování elektrickým obloukem.
Tento robot se širokým pracovním rozsahem podporuje svařování objemných obrobků.

 

 

svařování rohů, automatické svařování rohů, perfektní kvalita sváru, svařování plechu

Svařovací automat

Svařovací automat na svařování rohů z oceli, nerezi, hliníku či pozinku vhodné pro finální použití. Perfektní kvalita sváru bez změny barvy.

Byly vyvinuty pro svařování plechu v kolmé pozici. Vyniká technologií přesného uchycení, kde je svár chlazen a je k němu přiváděn ochranný plyn, to vše v kombinaci s příjemným ovládáním svařovacího cyklu.

Maximální délka svaru je 300 nebo 500 mm podle modelu stroje. Maximální záhyb dovnitř může být 42 mm. Také mohou být svařovány díly s vnějším záhybem až 80 mm. Omezení je dáno uchycením plechu.

Pro nerezovou ocel je možné dosáhnout výsledků, které je bez problému možné použít jako hotový výrobek bez dalších úprav. Například při svařování kartáčované či broušené nerezi není díky výslednému čistému sváru nutné dále povrch zpracovávat.

Tyto svařovací stroje jsou běžně používány na výrobu skříněk a rozvaděčů z oceli a nerezu, průmyslových kuchyní i sanity a laboratorního zařízení. Jsou také vhodné pro svařování větších nádrží hranatých tvarů jako jsou například ultrazvukové čističky.

 

Automatický formovač rohů Conerformer, technologie výroby za studena, je možné ho použít na různé typy materiálu od hliníku po nerezovou ocel

Automatický formovač rohů

ACF CORNERFORMER nabízí zcela nové příležitosti ve výrobě rohů. Tento nový flexibilní stroj na tvarování rohů využívá technologii výroby za studena a je možné ho použít na různý typ materiálu od hliníku po nerezovou ocel. Formovač vytvoří uzavřený roh, bez použití svařování a nutnosti broušení.

  • Max. výška ohybu: 20 mm
  • Max. tlouška plechu: 2 mm
  • Rozměr tvářeného dílu: neomezený

 

Rádi s vámi nezávazně prokonzultujeme váš projekt nebo jakékoli přání! 

Ozvěte se nám ještě dnes