Vlastní výrobky
Chcete se dozvědět více informací?

Od roku 2016 jsme uvedli na trh vlastní produktovou řadu kovového mobiliáře. V současnosti naše portfolio obsahuje několik typů kuřáckých stolů s integrovaným popelníkem, zajímavé a funkční celokovové odpadkové koše, venkovní kovové lavičky a v neposlední řadě květináče. 

Další produktová řada, na kterou se Aspera technology zaměřuje, jsou Industrial výrobky. Tyto výrobky jsou výborným pomocníkem do každého výrobního prostoru. Nabízíme stojany na Big-bag vaky, manipulační kontejner, manipulační vozíky, výklopné kontejnery i celou řadu ochranných rohů. Zkušenosti máme i s opláštěním budov a nabízíme konstrukční podporu při vývoji krytování strojů a vlastní know-how při zakázkové výrobě. Vytvoříme model, připravíme dokumentaci v souladu s technickými možnostmi našich strojů a následně vyrábíme.

Vyrábíme také řadu svítidel: Alfa, Beta, Gama, Delta a Epsilon, Sigma. Interiérová svítidla jsou určená pro přisazenou montáž na strop, na zeď nebo zavěřenou montáž pro osvětlení chodeb, kanceláří a prostorů.

Nabízíme také oceloplechové elektroměrové rozváděče řady REV sloužící k osazení jedno a třífázových elektroměrů s hlavním 16A/B a jednofázovým jističem 2A pro spínání HDO a jsou určeny pro zazdění do venkovních pilířů a pevné zdi. Vyznačují se odolnou povrchovou úpravou, kvalitním zpracováním a snadnou a rychlou montáží.

Vysoká kvalita zpracování

Kvalita produktů je pro nás na prvním místě.

Tým profesionálů

Náš tým má rozsáhlé zkušenosti s kovovýrobou.

Know-how

Používáme nejmodernější technologické vybavení.

Zakázková kovovýroba

Kompletní realizace zakázky od návrhu, přes výrobu až po profesionální zabalení a expedici.

Prášková lakovna

Naše prášková lakovna splní nejvyšší požadavky na povrchovou úpravu, která dodá Vašemu produktu finální podobu.

Konstrukční podpora

Náš tým se rád postará o kompletní vývoj produktů a řízení Vašeho projektu – od 3D modelu po prototyp až k sériové výrobě.

Svařovna

Svařujeme dle vysokých standardů ISO ČSN EN ISO 9606-1, 14731, 9712, 3834-2, 15085-2.
Provádíme svařování feritických, austenitických, vysokolegovaných ocelí a materiálů z Al slitin.