Svařovací automat Cornerweld

Video by: Maqfort

Svařovací automat

Svařovací automat na svařování rohů z oceli, nerezi, hliníku či pozinku vhodné pro finální použití. Perfektní kvalita sváru bez změny barvy.

Byly vyvinuty pro svařování plechu v kolmé pozici. Vyniká technologií přesného uchycení, kde je svár chlazen a je k němu přiváděn ochranný plyn, to vše v kombinaci s příjemným ovládáním svařovacího cyklu.

Maximální délka svaru je 300 nebo 500 mm podle modelu stroje. Maximální záhyb dovnitř může být 42 mm. Také mohou být svařovány díly s vnějším záhybem až 80 mm. Omezení je dáno uchycením plechu.

Pro nerezovou ocel je možné dosáhnout výsledků, které je bez problému možné použít jako hotový výrobek bez dalších úprav. Například při svařování kartáčované či broušené nerezi není díky výslednému čistému sváru nutné dále povrch zpracovávat.

Tyto svařovací stroje jsou běžně používány na výrobu skříněk a rozvaděčů z oceli a nerezu, průmyslových kuchyní i sanity a laboratorního zařízení. Jsou také vhodné pro svařování větších nádrží hranatých tvarů jako jsou například ultrazvukové čističky.